Genc Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Forum

Gencliğin Yeni Adresi..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ÜYELİK SİSTEMİ KAPATILMIŞTIR ARKADAŞLAR FORUMDA ARGO KONUŞANLAR YÜZÜNDEN BU SİSTEME GEÇTİK GEREKİRSE ÜYELİK SİSTEMİ KALKIP HERKEZ MİSAFİR OLARAK MESAJ ATABİLİR CrazyManiac..

Güzel sözler...

3 posters
YazarMesaj
kylog61

kylog61

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 30
Güç : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/01/11
Yaş Yaş : 28

Güzel sözler... Empty
MesajKonu: Güzel sözler...   Güzel sözler... Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 8:27 pm

Arkadaşlar Konuyla alakalı olmaya bilir ama Duyduğunuz..Gördüğünüz yada kendi ürettiğiniz Sözler varsa gelin burada Paylaşalım derim ben kendi ilk önce 6 tane paylaşarak konuyu başlatmış oliyim....

•Sen benim siyah incimdin.Parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyeden bulmuştum.Birdaha kaybetmeyeyim diye kalbimin derinliklerine gömmüştüm...

•Tükenen AŞK'ımın sonbaharında nasıl sevdalandım , bilemedim kim bilir, kapını kaç defa çaldım seni Sevdiğimi söyleyemedim...

•Seni unutmak kolay olsaydı gülen yüzümün ardında sakladığım kalbim hala o bakışlara vurgun olmazdı...

•Dünyada iki kör tanıyorum birisi beni göremeyen sen diğeride senden başkasını göremeyen ben...

•Her Gölgeyi sevemezsin binlerce gölgenin arasından seninkine benzeyene rastladığında hissettiğin duygudur AŞK...

•Zaman zaman gözyaşıyla ıslanırsa güzel yüzün,iki elin arasına al kalbini beni düşün.
Vindicator

Vindicator

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 91
Güç : 45

Güzel sözler... Empty
MesajKonu: Geri: Güzel sözler...   Güzel sözler... Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 12:07 pm

Alıntımı?Tşekkürler.
kylog61

kylog61

Güzel sözler... Empty
MesajKonu: Geri: Güzel sözler...   Güzel sözler... Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 9:35 pm

Eh biraz öyle oldu işte Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Vindicator

Vindicator

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 91

Güzel sözler... Empty
MesajKonu: Önemli Değil..   Güzel sözler... Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 10:24 pm

Önemli değil.Paylaşım için teşekkürler.Yalnız bu sıralar elimizden geldiği kadar alıntı yapmamaya çalışalımki Kendi Üretimlerimiz olsun Neutral
CrazyManiac
Forumun Muhtarı
Forumun Muhtarı
CrazyManiac

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 123
İş/Hobiler İş/Hobiler : Satranç..

Güzel sözler... Empty
MesajKonu: Geri: Güzel sözler...   Güzel sözler... Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 11:09 pm

teşekkürler.. Smile
kylog61

kylog61

Güzel sözler... Empty
MesajKonu: Geri: Güzel sözler...   Güzel sözler... Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 12:58 am

En son söz bnm bir arkadaşımın yaptığı bir söz...Bende zaten üretmeye çalışacağım..birde Forumumuzda bir şair varmışta..biz bilmiyormuşuz..Oda ilerki zamanlarda buraya yazacakmış....

Güzel sözler...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En Guzel Avatar Yarısması..[1]
» Güzel-Çirkin-Yakışıklı : )
» En Guzel Avatar Yarısması..[1] [Oylarınızı Kullanabilirsiniz]