Genc Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Forum

Gencliğin Yeni Adresi..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ÜYELİK SİSTEMİ KAPATILMIŞTIR ARKADAŞLAR FORUMDA ARGO KONUŞANLAR YÜZÜNDEN BU SİSTEME GEÇTİK GEREKİRSE ÜYELİK SİSTEMİ KALKIP HERKEZ MİSAFİR OLARAK MESAJ ATABİLİR CrazyManiac..

Böyle Olmuyor ---AQW---

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Böyle Olmuyor ---AQW--- Empty
MesajKonu: Böyle Olmuyor ---AQW---   Böyle Olmuyor ---AQW--- Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 10:32 am

Ya şimdi bir bölüm acmak lazım böyle olmuyor Aqw diye bir bölüm açılsın aqw konularınıda orya acarız böyle cok karısıklık oluyor...
kylog61

kylog61

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 30
Güç : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/01/11
Yaş Yaş : 28

MesajKonu: Geri: Böyle Olmuyor ---AQW---   Böyle Olmuyor ---AQW--- Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 11:25 am

EVET KATILIYORUM....
Joesamuel

Joesamuel

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 16
Güç : 20
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/01/11

MesajKonu: Geri: Böyle Olmuyor ---AQW---   Böyle Olmuyor ---AQW--- Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 11:51 am

Online oyunlar forumunun altına alt forum açılması lazım bütün oyunlar için çok karışık...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Böyle Olmuyor ---AQW---   Böyle Olmuyor ---AQW--- Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 1:22 pm

Joesamuel demiş ki:
Online oyunlar forumunun altına alt forum açılması lazım bütün oyunlar için çok karışık...
ben konuşurum hallederim...
AsLaDeNeMe
Moderatör
Moderatör
AsLaDeNeMe

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 69
Güç : 40
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/01/11
Yaş Yaş : 23
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenciyim hobim bilgisayara girmek

MesajKonu: Geri: Böyle Olmuyor ---AQW---   Böyle Olmuyor ---AQW--- Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 3:36 pm

Bende katılıyorum arkadaşlar. Çünkü indirmeli oyunları " Flash Oyunlar " a açıyoruz. Ve karışıyor. Adminlerim bu soruna bir çözüm bulacaklarına inanıyorum.
Saygılar...

Böyle Olmuyor ---AQW---
1 sayfadaki 1 sayfası