Genc Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Forum

Gencliğin Yeni Adresi..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ÜYELİK SİSTEMİ KAPATILMIŞTIR ARKADAŞLAR FORUMDA ARGO KONUŞANLAR YÜZÜNDEN BU SİSTEME GEÇTİK GEREKİRSE ÜYELİK SİSTEMİ KALKIP HERKEZ MİSAFİR OLARAK MESAJ ATABİLİR CrazyManiac..

"İki üst düzey maç oynadık"

YazarMesaj
AsLaDeNeMe
Moderatör
Moderatör
AsLaDeNeMe

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 69
Güç : 40
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/01/11
Yaş Yaş : 23
İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenciyim hobim bilgisayara girmek

"İki üst düzey maç oynadık" Empty
MesajKonu: "İki üst düzey maç oynadık"   "İki üst düzey maç oynadık" Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 9:29 am

''Beşiktaş mağlubiyetinden sonra kupadaki iddiamızı minimuma indirdik. Bugün farklı bir kadroyu saha sürdüm. Uzun süre A2 takımında oynayan oyuncuları da görmeyi istedim. Çarşamba Beşiktaş, pazar günü Trabzonspor ile üst düzey iki maçı aynı kadroyla oynayamazdık'' dedi.

Kardemir Karabükspor ile cumartesi günü ligde önemli bir maça çıkacaklarını dile getiren Karaman, ''Ligin ilk yarısında Trabzonspor'u 3-1 yenmiştik. Bugün de aynı sonuçla mağlup olduk. Maç uzatmaya gitti. Bunun uzatması da var. Aynı şey Beşiktaş için de geçerli. Bu maçların uzatmasını oynayacağız. Trabzonspor'a kupada başarılar diliyorum'' diye konuştu.

Karşılaşmada 2 gol atan Jaja ise takım olarak çok iyi bir oyun ortaya koyduklarını ve kendisini de beklediğinden daha iyi bir performans gösterdiğini kaydetti.

"İki üst düzey maç oynadık"
1 sayfadaki 1 sayfası