Genc Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Forum

Gencliğin Yeni Adresi..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ÜYELİK SİSTEMİ KAPATILMIŞTIR ARKADAŞLAR FORUMDA ARGO KONUŞANLAR YÜZÜNDEN BU SİSTEME GEÇTİK GEREKİRSE ÜYELİK SİSTEMİ KALKIP HERKEZ MİSAFİR OLARAK MESAJ ATABİLİR CrazyManiac..

Silent Hill: Homecoming Türkçe Yama v2.0 (Kendim Kullanıyorum)

YazarMesaj
CrazyManiac
Forumun Muhtarı
Forumun Muhtarı
CrazyManiac

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 123
Güç : 45
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/01/11
Yaş Yaş : 28
İş/Hobiler İş/Hobiler : Satranç..

Silent Hill: Homecoming Türkçe Yama v2.0 (Kendim Kullanıyorum) Empty
MesajKonu: Silent Hill: Homecoming Türkçe Yama v2.0 (Kendim Kullanıyorum)   Silent Hill: Homecoming Türkçe Yama v2.0 (Kendim Kullanıyorum) Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 9:19 pm

Silent Hill: Homecoming artık tamamen Türkçe! Süper biseee.. =)

Bu yama ile oyun artık tamamen Türkçe! Ana menüden oyundaki sinematiklere, diyaloglardan tüm notlara, hatta bulmacalara kadar her yer, her şey Türkçe!

Bilgiler

Maalesef yamada her türlü Türkçe karakteri kullanamadım. Ş ş Ğ ğ İ ı harfleri uyumsuzluk problemeri veriyordu. Geriye kalan Ç ç Ö ö Ü ü harfleri ise rahatlıkla kullanılabilir olduğundan okuduğunuz yazıları anlamakta hiçbir güçlük çekmeyeceksiniz. Ayrıca sınırlı karakter problemi de olmadığından çeviriler aynı anlamı olabildiğince yansıtmaktadırlar.

Kurulum

Önemli! Eğer oyunu Steam üzerinden orjinal olarak almadıysanız kuracağınız yeri mutlaka doğru seçmelisiniz. Yamayı kurarken kurulum klasörü olarak Silent Hill: Homecoming'in kurulu olduğu klasördeki Engine\gameinfo\strings klasörünü göstermelisiniz. Aşağıdaki resimdeki gibi

Silent Hill: Homecoming Türkçe Yama v2.0 (Kendim Kullanıyorum) Adszib4 Güncelleme
Yamayı kuramayan arkadaşlar verilen direktiflere uymadıkları için yamayı yanlış yere kuruyorlar. "Steam üzerinden orjinal olarak almadıysanız eğer, kendi korsan oyununuzun bulunduğu klasöre kurmalısınız" yazıyor yukarıda. Yine de beceremediyseniz:
C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\silent hill homecoming\Engine\gameinfo\strings klasöründeki tüm dosyaları kopyalayarak kendi Silent Hill: Homecoming oyununuzun bulunduğu klasördeki Engine\gameinfo\strings klasörüne atınız.

Link Smile
http://blog.tanshaydar.com/download/1/ Silent Hill: Homecoming Türkçe Yama v2.0 (Kendim Kullanıyorum) Adszro3
CrazyManiac
Forumun Muhtarı
Forumun Muhtarı
CrazyManiac

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 123
Güç : 45
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/01/11
Yaş Yaş : 28
İş/Hobiler İş/Hobiler : Satranç..

Silent Hill: Homecoming Türkçe Yama v2.0 (Kendim Kullanıyorum) Empty
MesajKonu: Geri: Silent Hill: Homecoming Türkçe Yama v2.0 (Kendim Kullanıyorum)   Silent Hill: Homecoming Türkçe Yama v2.0 (Kendim Kullanıyorum) Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 9:21 pm

Öncelikle yamayı bizimle paylaşan ve indirip bu forumda kullanabilmeme izin veren blogumuza teşekkürler Smile

Silent Hill: Homecoming Türkçe Yama v2.0 (Kendim Kullanıyorum)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Silent Hill Homecoming full
» Silent Hill 3 full
» Silent Hill 4 The Room full
» Tam Para Türkçe |FULL| -OYUN-