Genc Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc Forum

Gencliğin Yeni Adresi..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ÜYELİK SİSTEMİ KAPATILMIŞTIR ARKADAŞLAR FORUMDA ARGO KONUŞANLAR YÜZÜNDEN BU SİSTEME GEÇTİK GEREKİRSE ÜYELİK SİSTEMİ KALKIP HERKEZ MİSAFİR OLARAK MESAJ ATABİLİR CrazyManiac..

Silkroad Online

3 posters
YazarMesaj
serverci
Co Admin
Co Admin
serverci

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 35
Güç : 10
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/01/11

Silkroad Online Empty
MesajKonu: Silkroad Online   Silkroad Online Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 3:47 pm

Sİlkroad online ipek yolunu anlatan ve büyük bir oyucu kitlesine sahip bir oyundur. Diğer oyunlar gibi kısıtlı değildir. Oyunda 3 adet meslek sınıfı vardır. Avcı, hırsız, tüccar. Tüccar olarak bölgeler arası mal taşıyaiblirsiniz. Zengin olabilirsiniz. Hırsız olarak bu ticaret konvoylarını soyabilirsiniz. Avcı olarakta hırsızları avlayabilirsiniz. iki çeşit bölge vardır. Avrupa-Çin. Çin yapı olarak belli bir alan yoktur. Nereye çekerseniz karakteri o gölgede gelişir. Avrupada biraz daha bellidir ne konuda gelişeceğiniz. Avrupanın güçlü büyüleri vardır. Özellikler büyücülerin. Fakat çin 4 elementi kullanarak çok güçlü olabilir. Kısaca özet budur. Sorularınız olursa buraya yazabilirsiniz.
http://www.joymax.com/silkroad/

Oyunun kendi istemcisinden indirimi çok uzun sürer. Bu yüzden daha kısa sürecek olan torrentten indirebilirsiniz.
http://www.btscene.com/download.php?id=2307864&hash=da5a01adc3d969c078e0d731f73b7c754a42138e&name=Silkroad%20Online%20Legend%20VI%20Forgotten%20Worlds%20v1%20281%20Free%20MMORPG

En son serverci tarafından C.tesi Ocak 22, 2011 4:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Silkroad Online Empty
MesajKonu: Geri: Silkroad Online   Silkroad Online Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 3:53 pm

Silkroad eskiden oynuyoprdum ama şifreyi uınuttum xD
DeLYJoJuG
Co Admin
Co Admin
DeLYJoJuG

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 46
Güç : 1
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/01/11
Yaş Yaş : 28

Silkroad Online Empty
MesajKonu: Geri: Silkroad Online   Silkroad Online Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 7:06 pm

aynen Very Happy
CrazYAdmiN
Forumun Muhtarı
Forumun Muhtarı
CrazYAdmiN

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 90
Güç : 20
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/01/11
Yaş Yaş : 27

Silkroad Online Empty
MesajKonu: Geri: Silkroad Online   Silkroad Online Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 7:14 pm

bende yazın takılıyorum odinde 83 blade var Smile okul yüzünden oynayamıyorum Very Happy
https://mekanking.yetkin-forum.com

Silkroad Online
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Talisman online
» En cok sevdğiniz online oyun..?
» Desert Operations |ONLİNE OYUN|